[raw]layer sublayer

FITNESS

ENERGIA

Zajęcia fitness

Trening najbardziej motywujący. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy urozmaicają treningi i dbają nie tylko o Twoją kondycję ale również o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas zajęć.

Zapisz się na zajęcia![/raw]
[raw]Zajęcia pilates Szczyrk Zapisz się na zajęcia!

PILATES

dla każdego!

Pilates

To umysł jest budowniczym ciała. Metoda polegającą na zrozumieniu, usprawnieniu oraz wprowadzeniu równowagi w naszym ciele! Ruchy w trakcie ćwiczeń są spokojne dlatego Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Zapisz się na zajęcia!

[/raw]

Fitness Zdrowo i Aktywnie

Zdrowo i Aktywnie to:

 

• Zróżnicowana oferta

Aktywność fizyczna może przybierać najróżniejsze formy w zależności od tego czy pragniecie poprawić kondycje, skorygować sylwetkę czy też odprężyć się i zrelaksować. W Zdrowo i Aktywnie stawiamy na różnorodność, propagujemy zarówno tradycyjne formy fitness jak aerobic, pilates, step czy joga, jak i staramy się poszukiwać nowych aktywności takich jak nordic walking, aqua fitness czy dance.

• Profesjonalizm

Z pasją i profesjonalizmem propagujemy każdy rodzaj aktywności, aby sprostać oczekiwaniom klientów i ubogacać naszą ofertę cały czas szlifujemy nasze umiejętności i podnosimy nasze kwalifikacje.

• Komfort ćwiczeń

Zajęcia dostosowane są w pełni do oczekiwań i możliwości naszych klientów, którzy wybierając step, pilates czy inny typ zajęć mają zawsze do dyspozycji różnorodny sprzęt oraz ćwiczenia o różnym stopniu trudności.

• Miła atmosfera

W Zdrowo i Aktywnie znamy naszych klientów i dzięki temu wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Panuje tu miła klubowa atmosfera, oprócz porcji porządnego treningu staramy się zapewnić solidną dawkę pozytywnej energii, radość z wykonywanych ćwiczeń i satysfakcję z ich gwarantowanych efektów.

• Samo zdrowie

Proponowane ćwiczenia są doskonałym treningiem wzmacniającym system krążenia, siłę i wytrzymałość, koordynację, ruchliwość, przeciwdziałają również dolegliwościom kręgosłupa. Aktywność fizyczna nie tylko wzmacnia wydolności organizmu, zmniejsza też ryzyko osteoporozy oraz cukrzycy, obniża poziom tzw. złego cholesterolu.

Fitness for life