[raw]layer sublayer

FITNESS

ENERGIA

Zajęcia fitness

Trening najbardziej motywujący. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy urozmaicają treningi i dbają nie tylko o Twoją kondycję ale również o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas zajęć.

Zapisz się na zajęcia![/raw]
[raw]Zajęcia pilates Szczyrk Zapisz się na zajęcia!

PILATES

dla każdego!

Pilates

To umysł jest budowniczym ciała. Metoda polegającą na zrozumieniu, usprawnieniu oraz wprowadzeniu równowagi w naszym ciele! Ruchy w trakcie ćwiczeń są spokojne dlatego Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Zapisz się na zajęcia!

[/raw]
Comments: Możliwość komentowania Jaka dieta?? została wyłączona
Category: fitness
Więcej >

Jaka dieta??

Zapraszamy na szkolenie z dietetykiem. Jak jeść zdrowo by osiągnąć zamierzone efekty. W programie porady dla tych : – którzy chcą nauczyć się zdrowo i racjonalnie odżywiać, – którzy chcą bezpiecznie i zdrowo schudnąć, – którzy aktywnie uprawiają sport, 9 kwietnia, środa, godz 17:00- 18:00 Prowadzący TRENER PERSONALNY, DIETETYK, KONRAD KEIPER cena: 15 zł, Zapisy […]

Comments: Możliwość komentowania wracamy została wyłączona
Category: fitness
Więcej >

wracamy

wracamy!!! 🙂 Niektórzy po półrocznej przerwie inni jeszcze dłuższej powoli wracamy:) nabieramy formy… smuklejemy, szczuplejemy i ostro trenujemy!!!

Comments: Możliwość komentowania podziękowanie została wyłączona
Category: Fitness Szczyrk
Więcej >

podziękowanie

Witam serdecznie, Na wstępie dziękuje wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tej strony pośrednio i bezpośrednio. Dziękuje tym, którzy utorowali mi drogę fitnessu, pokazali wzorce, zarazili zapałem, profesjonalizmem i niezbędną wiedzę. Przede wszystkim dziękuję mojej najwspanialszej ekipie fitness, zwłaszcza tym którzy jesteście ze mną od 2006 roku, kiedy wszystko się zaczęło. Wspaniałej księgowej, menager […]